rabat ilościowy
Mała kartoteka na dokumenty formatu A6, 2 jednorzędowe szuflady , wys. x szer. x gł.: 187 x 438 x 600 mm, kolor szary RAL7035 / szary RAL7035
nr art.: 104894

wersja w kolorze:

639,00 zł bez VATu
785,97 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
575,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 579
Opis
- kartoteki składają się z dwóch szuflad z zamkiem centralnym
- szuflady na prowadnicach teleskopowych z pełnym wysuwem o nośności 15 kg
- w każdej szufladzie znajdują się dwie poprzeczki przestawne
Parametry
| format | A6 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 15 kg |
| głębokość | 600 mm |
| szerokość | 438 mm |
| wysokość | 187 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 2 szt. |
Dokumenty
nazwa





