rabat ilościowy
Kartoteka na teczki formatu A4 i Folio, 5 jednorzędowych szuflad, wys. x szer. x gł.: 1630 x 475 x 620 mm, kolor szary RAL7035 / szary RAL7035
nr art.: 104900

1 562,00 zł bez VATu
1 921,26 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 405,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (38 dni)
Opis
- na teczki formatu A4, folio albo luźno przechowywane dokumenty
- kartoteki wykonane są z blachy stalowej, lakierowanej farbą proszkową
- szuflady z teleskopowymi prowadnicami ze 100% wysuwem o nośności 30 kg
- szuflady posiadają zamek centralny i blokadę przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie
- teczki zawiesza się na jednej dzielonej granicy szuflady, częścią dostawy są dodatkowe przestawne listwy metalowe (umożliwia stosowanie większych formatów Folio/Foolscap 216 x 343 mm)
- luźno ułożone dokumenty nie powinny przekroczyć rozmiarów wewnętrznych szuflad (wys. × szer. × gł.): 285 × 385 × 480 mm
Parametry
| format | A4, Folio |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 30 kg |
| głębokość | 620 mm |
| szerokość | 475 mm |
| wysokość | 1630 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 5 szt. |










