rabat ilościowy
Zestaw kartotek na dokumenty formatu A6, 12 szuflad , wys. x szer. x gł.: 187 x 438 x 600 mm, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 104926

4 334,00 zł bez VATu
5 330,82 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 900,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 579
Opis
- korpus wykonany ze spawanej blachy na cokole z górną płytą laminowaną
- szuflady z pełnym wysuwem na prowadnicach teleskopowych z zamkiem centralnym
- w standardzie każda szuflada wyposażona jest w dwie metalowe przegródki przestawne
Wew. wymiary szuflady (wys. × szer. × gł.): 163 x 125 x 430 mm.
Parametry
| format | A6 |
| kolor | szary RAL7035 / niebieski RAL5012 ![]() |
| nośność szuflady | 15 kg |
| głębokość | 600 mm |
| szerokość | 438 mm |
| wysokość | 1250 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 12 szt. |
Dokumenty
nazwa











