rabat ilościowy
Zestaw kartotek na dokumenty formatu A5, 10 szuflad , wys. x szer. x gł.: 1250 x 560 x 600 mm, kolor szary RAL7035 / szary RAL7035
nr art.: 104938

3 887,00 zł bez VATu
4 781,01 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 498,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 579
Opis
- korpus wykonany ze spawanej blachy na cokole z górną płytą laminowaną
- szuflady z pełnym wysuwem na prowadnicach teleskopowych z zamkiem centralnym
- w standardzie każda szuflada wyposażona jest w dwie metalowe przegródki przestawne
Wew. wymiary szuflady (wys. × szer. × gł.): 224 x 175 x 430 mm.
Parametry
| format | A5 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 15 kg |
| głębokość | 600 mm |
| szerokość | 560 mm |
| wysokość | 1250 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 10 szt. |
Dokumenty
nazwa











