rabat ilościowy
Metalowa kartoteka na CD, DVD, 3 szuflady, wys. x szer. x gł.: 630 x 505 x 565 mm, kolor niebieski RAL5010 / niebieski RAL5010
nr art.: 104943

1 222,00 zł bez VATu
1 503,06 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 099,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 579
Opis
- klasyczna konstrukcja kartoteki z szufladami na prowadnicach z pełnym wysuwem
- zamek centralny i blokada przed jednoczesnym, samowolnym otworzeniem się większej ilości szuflad
- szuflady wyposażone są wymienne wieszaki na płyty CD, każda na 66 sztuk CD
wymiary wewnętrzne szuflady (wys. x gł.) 155x505 mm
Ilość przechowywanych płyt CD: 3 rzędy × 22 × 3 szuflady = 198 płyt CD/DVD
Parametry
| format | CD, DVD |
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| nośność szuflady | 50 kg |
| głębokość | 565 mm |
| szerokość | 505 mm |
| wysokość | 630 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 3 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |













