Szafa na dokumenty ze zwiększoną ochroną przeciwpożarową, wys. x szer. x gł.: 1950 x 1260 x 550 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 104952

5 988,00 zł bez VATu
7 365,24 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 586
Opis
Szafa jest przeznaczona do przechowywania ważnych dokumentów, które muszą być chronione przed ogniem i osobami nieupoważnionymi.
Konstrukcję korpusu tworzą podwójne ściany i drzwi zespawane z blachy o grubości 1,0 mm i wypełnionymi ognioodporną wełną mineralną. Drzwi są zamykane na pięć kołków w trzech kierunkach, które są nastawiane sejfowym zamkiem bezpieczeństwa klasy A wg VDMA. Rowek pomiędzy drzwiami, a korpusem jest uszczelniony specjalną taśmą ognioodporną. Półki wewnętrzne o nośności 80 kg są przestawne. Cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym. Szafę można zamówić za dopłatą z wewnętrznym zamykanym schowkiem.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | dwuskrzydłowe |
| ciężar | 252 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| głębokość | 550 mm |
| głębokość wewnętrzna | 458 mm |
| szerokość | 1260 mm |
| szerokość wewnętrzna | 1150 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| wysokość wewnętrzna | 1787 mm |
| ilość półek | 4 szt. |








