Szafa szatniowa ze stali nierdzewnej, 3 x 400 mm, z nóżkami, zamek trzypunktowy
nr art.: 105039

6 141,00 zł bez VATu
7 553,43 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
5 526,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 416
Opis
- do pomieszczeń o wysokich wymogach sanitarnych
Szafa spawana jest z uszlachetnionej stali nierdzewnej. Wyposażenie wewnętrzne – półka i drążek plastikowy na wieszaki z 3 haczykami.
Standardowo z trzypunktowym zamkiem z wkładką cylindryczną.
Szafki są wyposażone w ściankę dzielącą część na brudną odzież od części na czystą.
Parametry
| kolor drzwi | blacha nierdzewna ![]() |
| kolor korpusu | blacha nierdzewna ![]() |
| materiał | stal nierdzewna |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 490 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1940 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
szerokość całkowita
ilość kolumn
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
105025
400 mm
1 szt.
2 464,00 zł
na zamówienie (29 dni)
105029
800 mm
2 szt.
3 988,00 zł
na zamówienie (29 dni)







