Podwieszana szafka pod stół warsztatowy, 1 x szuflada, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 105255

981,00 zł bez VATu
1 206,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 323
Opis
Szafki wykonane są ze spawanych blach o grubości 1,0 mm o maksymalnej nośności wynoszącej 300 kg.
Szuflady mają masywne prowadnice łożyskowe wysuwane do 80% oraz nośność 80 kg. Wewnętrzna przestrzeń szuflad jest przystosowana do montażu metalowych przegródek.
Zamknięcie na zamki cylindryczne z mechanizmem centralnego zamykania. Zamknięcie posiada system blokady szuflad zapobiegający ich wysuwaniu się.
Konstrukcja szafek jest przystosowana do podwieszenia (przykręcenia – dostawa obejmuje również śruby) pod blatem stołu, przy czym można szafkę wykorzystać w inny sposób, jako oddzielny mebel.
Wyposażenie:1 x szuflada 120 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność korpusu | 200 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 212 mm |
| ilość szuflad | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa











