Szafka do zabudowy, wys. x szer. gł.: 1100 x 500 x 200 mm, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 105279

937,00 zł bez VATu
1 152,51 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 325
Opis
- szafki górne można umieścić na stole warsztatowym
- wewnętrzna strona drzwiczek oraz tylna ścianka szafki posiadają perforację, umożliwiającą montaż uchwytów i narzędzi Q-SYSTEM
- wewnątrz zamykanej części znajduje się jedna półka przestawiana w odstępie 25 mm
Standardowa kolorystyka: korpus koloru szarego RAL7035, a drzwiczki w kolorze niebieskim RAL5012
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | jednoskrzydłowe |
| nośność korpusu | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 200 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 1100 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
konstrukcja drzwi
szerokość
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
105280
dwuskrzydłowe
1000 mm
1 161,00 zł
na zamówienie (26 dni)














