Szafka przystawna do stółu warsztatowego, 2 x szuflada, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012


Opis
Szafki wykonane są ze spawanych blach o grubości 1,0 mm o maksymalnej nośności wynoszącej 300 kg.
Szuflady mają masywne prowadnice łożyskowe wysuwane do 80% oraz nośność 80 kg. Wewnętrzna przestrzeń szuflad jest przystosowana do montażu metalowych przegródek.
Zamknięcie na zamki cylindryczne z mechanizmem centralnego zamykania. Zamknięcie posiada system blokady szuflad zapobiegający ich wysuwaniu się. W szafkach wyposażonych w drzwiczki i szuflady zamontowane są zamki, które można otwierać jednym kluczem.
Kontenery z drzwiami mają po ich wewnętrznej stronie perforację dla mocowania uchwytów narzędzi Q-SYSTEM.
Taka sama wysokość szafek i nóg umożliwia ich wzajemną zamianę. Wsuwane szafki można wykorzystywać samodzielnie jako oddzielne szafki narzędziowe.
Wyposażenie:1 x szafka, 1 x półka
1 x szuflada 60 mm
1 x szuflada 120 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność korpusu | 300 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 60 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 810 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 2 szt. |













