Kartoteka na dokumenty formatu A6-podłużnie, 4 szuflady po 4 rzędy, wys. x szer. x gł.: 715 x 775 x 630 mm, kolor szary RAL7035
nr art.: 105382

2 099,00 zł bez VATu
2 581,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 889,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Opis
Korpus wykonany ze spawanej blachy o grubości 0,8 – 1,5 mm. Wieniec dolny z blachy ocynkowanej. Fronty szuflad z blachy 1,0 mm, a wnętrze 0,6 mm.
Szuflady o nośności 50 kg na prowadnicach teleskopowych z pełnym wysuwem. Pełne dno umożliwia także przechowywanie luźno ułożonych dokumentów. W szufladach można osadzić poprzeczne blaszki dzielące (patrz akcesoria).
Zamek centralny i blokada przed samoistnym otworzeniem się większej ilości szuflad jednocześnie.
Chętnie przygotujemy dla Państwa ofertę kartotek na dokumenty innych rozmiarów lub inne kombinacje kolorystyczne . Prosimy kontaktować się z naszym działem sprzedaży.
Wew. wymiary szuflady (wys. × szer. x gł): 100 (137) x 690 x 585 mm.
Parametry
| format | A6 |
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 50 kg |
| głębokość | 630 mm |
| szerokość | 775 mm |
| wysokość | 715 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 4 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |







