Szafa warsztatowa z szufladami, 7 x szuflada, wys. x szer. x gł.: 1030 x 500 x 700 mm, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012


Opis
Szafy warsztatowe z szufladami służą do przechowywania przyrządów, narzędzi lub materiałów bezpośrednio przy stanowisku pracy.
- z blachy stalowej o gr. 1 mm
- nośność szuflad 80 kg
Szafy są szczelnie zespawane z blachy stalowej o grubości 1,0 mm. Korpus w górnej części wyposażony jest w ramę boczną z wypełnieniem gumowym, chroniącą przed wypadaniem drobnych przedmiotów z górnej półki na przedmioty. Szuflady są ułożone na pełnych łożyskach z wysunięciem 80%. Przestrzeń wewnątrz szuflad jest przygotowana do montażu elementów dzielących.
Zamykanie zamkami cylindrycznymi z centralnym mechanizmem zamykającym. Zamek wyposażony jest w system blokujący wysuwanie się kilku szuflad jednocześnie.
W szafach wyposażonych w dodatkowe drzwi skrzydłowe oraz szuflady zainstalowane są zamki parzyste umożliwiające otwarcie szuflad i drzwi jednym kluczem.
Kontenery wyposażone są w szuflady i drzwi skrzydłowe, których strona wewnętrzna jest perforowana i umożliwia zamocowanie uchwytów Q-SYSTEM na przyrządy i narzędzia.
Standardowe wykonanie kolorystyczne: korpusy i konstrukcja w kolorze jasnoszarym RAL7035, fronty szuflad i drzwi w kolorze niebieskim RAL5012.
Wyposażenie:1 x szuflada 60 mm
2 x szuflada 90 mm
2 x szuflada 120 mm
2 x szuflada 180 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność korpusu | 300 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 1030 mm |
| ilość szuflad | 5 szt. |
bez VATu




















