rabat ilościowy
Metalowa szafa aktowo-kartotekowa, 3 szuflady + szafka 1064 mm, kolor niebieski RAL5010
nr art.: 105474

3 323,00 zł bez VATu
4 087,29 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 990,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 574
Opis
- sprawdzona konstrukcja korpusu spawanego z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- drzwi zamykane są na klasyczny zamek zasuwany
- szuflady na prowadnicach krążkowych, mają centralny zamek cylindryczny i wieszaki na tabliczki do napisów
- górna część (wys. 1064 mm) z 2 półkami przestawnymi, które rozdzielają przestrzeń na trzy takie same części do przechowywania segregatorów A4 na stojąco
- w części dolnej jedna szuflada niska (wysokość 218 mm) i dwie szuflady na teczki A4
Parametry
| format | A4 |
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 60 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość rzędów w szufladzie | 1 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |









