rabat ilościowy
Szafa metalowa z przesuwanymi drzwiami, wys. x szer. x gł.: 1990 x 1200 x 435 mm, kolor niebieski RAL5012 / niebieski RAL5012
nr art.: 105629

2 772,00 zł bez VATu
3 409,56 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 494,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 349
Opis
Stabilna spawana konstrukcja z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- głębokość użytkowa jest o 100 mm mniejsza od zewnętrznej głębokości szafy
- cała konstrukcja lakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym
Drzwi osadzone na łożyskach kulkowych, gumowe ograniczniki zapewniające lekki i cichy ruch
- mają chromowaną klamrę i zamek cylindryczny
Półki o nośności 60 kg można dowolnie przestawiać w odstępie co 25 mm
- dostosowane do przechowywania teczek wiszących
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| konstrukcja drzwi | przesuwane |
| ciężar | 112 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 60 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 4 szt. |













