rabat ilościowy
Podręczna szafka warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1000 x 450 x 400 mm, 1 x szuflada, 3 x półka, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 105669

699,00 zł bez VATu
859,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
629,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 340
Opis
Lekka metalowa konstrukcja spawana i lakierowana proszkowo. Zamykanie na zamek cylindryczny, w standardzie dwa klucze.
Szafka wyposażona w jedną dowolnie ustawianą szufladę i trzy półki bez możliwości przestawiania na wysokość.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 450 mm |
| wysokość | 1000 mm |
| ilość półek | 3 szt. |
| ilość szuflad | 1 szt. |







