Podręczna szafka warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1300 x 500 x 500 mm, 3 x półka, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 105685

929,00 zł bez VATu
1 142,67 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
836,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 340
Opis
Lekka metalowa konstrukcja spawana i lakierowana proszkowo. Zamykanie na zamek cylindryczny, w standardzie dwa klucze.
Szafka w górnej części posiada zintegrowany pulpit do pisania. Pod płytą do pisania znajduje się zamykana przestrzeń na dokumenty i artykuły biurowe. Wewnętrzna strona drzwi jest perforowana w celu zamocowania uchwytów na narzędzia Q-SYSTEM. Półki, ewentualnie szuflada, są przestawne na wysokość w odstępie co 25 mm, nośność półek i szuflady to 20 kg.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 1300 mm |
| ilość półek | 3 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |





