Podręczna szafka warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1300 x 500 x 500 mm, 1 x szuflada, 2 x półka, kolor szary RAL7035 / szary RAL7035
nr art.: 105687

1 105,00 zł bez VATu
1 359,15 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
994,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 340
Opis
Lekka metalowa konstrukcja spawana i lakierowana proszkowo. Zamykanie na zamek cylindryczny, w standardzie dwa klucze.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 500 mm |
| wysokość | 1300 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa





