rabat ilościowy
Szafa warsztatowa z półkami, drzwi dwuskrzydłowe, wys. x szer. x gł.: 1990 x 1000 x 435 mm, nośność półki 60 kg, kolor niebieski RAL5012
nr art.: 105688

1 890,00 zł bez VATu
2 324,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 795,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 347
Opis
Bardzo solidne szafy zespawane z blachy o grubości 0,8 - 1,0 mm. Konstrukcja lakierowana farbą proszkową.
Drzwi osadzone na zawiasach wewnętrznych, wyposażone w klasyczny zamek ryglowy z wkładem cylindrycznym.
Półki dowolnie przestawne w odstępach co 25 mm.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 66 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 60 kg |
| głębokość | 435 mm |
| szerokość | 1000 mm |
| wysokość | 1990 mm |
| ilość półek | 4 szt. |









