Szafa warsztatowa z szufladami KOMBI, 5 x szuflada, wys. x szer. x gł.: 840 x 578 x 630 mm, kolor niebieski RAL5012
nr art.: 105709

3 060,00 zł bez VATu
3 763,80 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 330
Opis
- konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo
Szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- wyposażone w centralny zamek z blokadą uniemożliwiającą jednoczesne wysunięcie większej ilości szuflad
- są przystosowane do zamontowania elementów dzielących szufladę
- uchwyty przez całą szerokość szuflady wyposażone są w etykietę do opisywania zawartości szuflady przykrytą przejrzystym tworzywem sztucznym
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| ciężar | 68 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 630 mm |
| głębokość szuflady | 459 mm |
| szerokość | 578 mm |
| szerokość szuflady | 459 mm |
| wysokość | 840 mm |
| ilość szuflad | 5 szt. |



























