rabat ilościowy
Wisząca szafka na narzędzia, wys. x szer. x gł.: 600 x 950 x 200 mm, panele perforowane, 1 x półka, kolor szary RAL7035 / niebieski RAL5012
nr art.: 105817

898,00 zł bez VATu
1 104,54 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
808,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (26 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 351
Opis
- szafy na narzędzia odznaczają się masywną konstrukcją z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- wyposażone są w panele perforowane do zamocowania uchwytów na narzędzia Q-SYSTEM
- zamykanie za pomocą ryglowego mechanizmu dwupunktowego z zamkiem cylindrycznym
- wykończenie powierzchni wykonane farbą proszkową, korpus, półki i szuflady w kolorze szarym RAL7035, drzwi i fronty szuflad w kolorze niebieskim RAL5012
- w tylnej części korpusu posiada otwory służące do zawieszenia na ścianę
- półki o nośności 20 kg dowolnie przestawne w odstępach co 25 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| nośność korpusu | 200 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 20 kg |
| głębokość | 200 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 600 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
Dokumenty
nazwa









