Podwieszany kontener pod stół warsztatowy, wys. x szer. x gł.: 390 x 731 x 780 mm, 2 x szuflada, kolor szary RAL7035
nr art.: 106179

1 939,00 zł bez VATu
2 384,97 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 331
Opis
- konstrukcja spawana z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo
Szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- wyposażone w centralny zamek z blokadą uniemożliwiającą jednoczesne wysunięcie większej ilości szuflad
- są przystosowane do zamontowania elementów dzielących szufladę
- uchwyty przez całą szerokość szuflady wyposażone są w etykietę do opisywania zawartości szuflady przykrytą przejrzystym tworzywem sztucznym
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 45 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 780 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| szerokość | 731 mm |
| szerokość szuflady | 612 mm |
| wysokość | 390 mm |
| ilość szuflad | 2 szt. |

















