Stalowa wanna ocynkowana, z rusztem, 1200 x 810 mm.
nr art.: 106223
1 695,00 zł bez VATu
2 084,85 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Opis
Przeznaczone do przechowywania substancji ciekłych grożących zanieczyszczeniem wody i środowiska naturalnego zgodnych z odpowiednimi przepisami.
- konstrukcja stalowa wykonana ze szczelnie spawanej blachy o grubości 3 mm
- specjalnie wzmocniona konstrukcja z długą żywotnością
- z wykończeniem powierzchni lakierem proszkowym lub ocynkowany ogniowo
- wzmocnionem lamowanie górnej krawędzi
- wanna jest osadzona na masywnych nogach metalowych o wysokości 100 mm
- ruszt kratowy wymienny, ocynkowany ogniowo o nośności 800 kg/m2
- nogi służą również jako wnęki podjazdowe do łatwego i bezpiecznego transportu pustych wanien za pomocą wózka paletowego i widłowego
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| ciężar | 66 kg |
| objętość wychwytu | 210 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 810 mm |
| wysokość całkowita | 405 mm |






