rabat ilościowy
Stojak na beczki system segmentowy - stojak z rusztem, stalowy lakierowany, niebieski RAL5012
nr art.: 106313
1 864,00 zł bez VATu
2 292,72 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 677,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 237
Opis
Do bezpiecznego, łączonego składowania i napełniania leżących beczek 200 l i małych beczek wewnątrz pomieszczeń.
System segmentowy umożliwia utworzenie zestawienia najbardziej korzystnych kombinacji.
- solidna konstrukcja spawana, lakierowana proszokowo
- stojak można ustawić w stosy do 2 warstw
- z kieszeniami do stertownika i z zaczepami do dźwigu
- ruszt ocynkowany jest swobodnie ustawiony na pełnej półce, wielkość ok. 30×30 mm
Parametry
| kolor | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 450 kg |
| nośność w stosie | 900 kg |
| długość całkowita | 1405 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |








