rabat ilościowy
Stojak na beczki system segmentowy - stojak na beczki, stalowy lakierowany, niebieski RAL5012
nr art.: 106315
799,00 zł bez VATu
982,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
719,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 237
Opis
Do bezpiecznego, łączonego składowania i napełniania leżących beczek 200 l i małych beczek wewnątrz pomieszczeń.
System segmentowy umożliwia utworzenie zestawienia najbardziej korzystnych kombinacji.
- solidna konstrukcja spawana, lakierowana proszokowo
- stojak można ustawić w stosy do 2 warstw
- z kieszeniami do stertownika i z zaczepami do dźwigu
- do ramy przyspawane są kątowniki stalowe do poziomego układania beczek 200 l
- można uzupełnić o rolki obrotowe umożliwiające płynne obracanie beczek lub półkę zawisząną, patrz akcesoria
Parametry
| kolor | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | bez rusztu |
| nośność | 450 kg |
| nośność w stosie | 900 kg |
| długość całkowita | 1405 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |








