Kosz zewnętrzny z drewnianą obudową, prostokątny, pojmeność 45 l, wysokość 650 mm
nr art.: 106353
448,00 zł bez VATu
551,04 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
399,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 506
Opis
- oodstawa metalowa na stabilnych nóżkach stalowych
- korpus kosza z listwami z świerkowego drewna bejcowanego specjalnym lakierem do zastosowań zewnętrznych, kolor ciemnobrązowy
- wewnętrzna wyjmowana wkładka, ocynkowana
- obsługę ułatwiają dwa wewnętrzne uchwyty
Parametry
| kolor | teak ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 45 l |
| długość | 460 mm |
| szerokość | 460 mm |
| wysokość | 650 mm |




