rabat ilościowy
Kosz metalowy z popielniczką, pojemność 50 l, wysokość 850 mm, niebieski
nr art.: 106364
595,00 zł bez VATu
731,85 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
535,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 9 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 505
Opis
Standardowy kosz zewnętrzny z wyjmowanym pojemnikiem.
Konstrukcja z blachy ocynkowanej blachy stalowej i lakierowanej metodą proszkową. W górnej części wbudowana jest popielniczka. Przez obrócenie bocznego kółka sterującego popielniczka przechyla się, a jej zawartość wpada do pojemnika głównego.
Pokrywa popielniczki jest ze stali nierdzewnej, która jest w większym stopniu odporna na uszkodzenia mechaniczne i termiczne oraz jest łatwo do czyszczenia.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | z blachy stalowej |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 50 l |
| głębokość | 300 mm |
| szerokość | 380 mm |
| wysokość | 850 mm |














