Kosz metalowy z popielniczką, pojemność 60 l, wysokość 730 mm
nr art.: 106365
899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 504
Opis
Spawana konstrukcja stalowa, ocynkowana ogniowo i jest jeszcze następnie lakierowana metodą proszkową. W jej górnej części wbudowana jest popielniczka. Przez obrócenie bocznego kółka sterującego popielniczka przechyla się, a jej zawartość wpada do pojemnika głównego, który można następnie wyciągnąć z zawiasów. Z podkładem do przytwierdzenia do podłoża. W kolorze zielonym RAL 6005, kosz w kolorze żółty RAL 1033, a pokrywa popielniczki w kolorze białym RAL 1015.
Parametry
| kolor | żółty ![]() |
| materiał konstrukcyjny | ocynk, lakierowany |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 60 l |
| głębokość | 383 mm |
| szerokość | 375 mm |
| wysokość | 730 mm |




