Szafa warsztatowa, wys. x szer. x gł.: 1950 x 1044 x 405 mm, drzwi - dwuskrzydłowe przesuwne przeszklone, 3 x półka 100 kg, kolor szary RAL7035
nr art.: 106379

3 510,00 zł bez VATu
4 317,30 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 159,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 354
Opis
Szafy są przeznaczone do użytku w bardzo trudnych warunkach eksploatacji, cała konstrukcja jest spawana z blachy stalowej lakierowanej farbą proszkową.
Szafy są wyposażone w półki z blachy ocynkowanej o nośności 100 kg. Półki są przestawne w odstępach co 25 mm.
Drzwi przesuwane na łożyskach kulkowych, zamykane zamkiem rozporowym z wkładką cylindryczną. W drzwiach jest zastosowane szkło hartwane ESG.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | przesuwne przesklone |
| ciężar | 84 kg |
| nośność korpusu | 600 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 100 kg |
| głębokość | 405 mm |
| szerokość | 1044 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 3 szt. |







