Kosz zewnętrzny metalowy, pojemność 35 l, wysokość 490 mm
nr art.: 106386
450,00 zł bez VATu
553,50 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
405,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 504
Opis
Kosz z perforowanej blachy ocynkowanej ogniowo i pełnego dna bez wkładki wewnętrznej. Jest w prosty sposób zawieszona na konstrukcji łukowej z solidnej rurki stalowej. Opróżnianie jest wykonywane poprzez proste wyciągnięcie kosza z zawiasów. Konstrukcja jest wyposażona w podstawki do przytwierdzenia do podłoża za pomocą śrub. Łuk nośny jak również sam kosz są wykończone lakierem proszkowym, kosz w kolorze zielonym RAL 6029 a łuk w kolorze brązowym RAL 8014.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 11 kg |
| pojemność | 35 l |
| średnica | 310 mm |
| wysokość | 1100 mm |



