Modułowy stół warsztatowy, blat - płyta bukowa 1500 x 700 mm, 2 x szuflada, 2 x szafka, kolor ciemnoniebieski RAL5010
nr art.: 106425

4 786,00 zł bez VATu
5 886,78 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
- bardzo masywna konstrukcja metalowa pomalowana lakierem proszkowym w kolorach RAL
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- nośność szuflady 80 kg
- szuflady w jednej szafce można otworzyć jednym kluczem, zastosowano system centralnego zamka
Blat stołu wykonany jest z drewna jednolitego bukowego o grubości 40 mm, zabezpieczony roztworem oleju lnianego z dodatkami.
Wyposażenie:
2x szuflada 100 mm
2x szafka z drzwiami 450 mm, 2x półka (można swobodnie przestawiać w odstępie 25 mm)
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5010 ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5010 ![]() |
| nośność | 800 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 450 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| szerokość szuflady | 450 mm |
| wysokość | 870 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szafek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 2 szt. |

























