Modułowy stół warsztatowy, blat - multiplex 1500 x 700 mm, 6 x szuflada, kolor szary RAL7035
nr art.: 106485

6 109,00 zł bez VATu
7 514,07 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 332
Opis
- bardzo masywna konstrukcja metalowa pomalowana lakierem proszkowym w kolorach RAL
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- nośność szuflady 80 kg
- szuflady w jednej szafce można otworzyć jednym kluczem, zastosowano system centralnego zamka
Blat stołu wykonany jest z bukowego multipleksu o grubości 40 mm, zabezpieczony roztworem oleju lnianego z dodatkami.
Wyposażenie:
2x szuflada 100 mm
2x szuflada 200 mm
2x szuflada 300 mm
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność | 800 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 450 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| szerokość szuflady | 450 mm |
| wysokość | 870 mm |
| ilość szuflad | 6 szt. |























