Kosz na śmieci przechylny do segregowania odpadów, pojemność 70 l, żółty RAL1033
nr art.: 106639
1 172,00 zł bez VATu
1 441,56 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Szczelnie spawana konstrukcja z mechanizmem przechylnym oraz z samozamykającą się klapką wrzutową.
Wewnętrzna wkładka wyjmowana i ocynkowana, konstrukcja olejoszczelna umożliwia zbieranie licznych rodzajów odpadów.
Parametry
| kolor | żółty RAL1033 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 70 l |
| głębokość | 400 mm |
| szerokość | 400 mm |
| wysokość | 1020 mm |












