rabat ilościowy
Kosz do segregacji odpadów, wysokość 700 mm, kolor zielony RAL6011
nr art.: 106774

395,00 zł bez VATu
485,85 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
355,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Konstrukcja zespawana z wysokiej jakości blachy stalowej. Powierzchnia lakierowana proszkowo, odporna na ścieranie, gładka, błyszcząca oraz łatwa w konserwacji. Ściągana pokrywa górna z samozamykającą się klapką.
W celu zwiększenia komfortu opróżniania pojemników proponujemy do koszy wkładać plastikowe worki na śmieci PE.
Parametry
| kolor | zielony RAL6011 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 50 l |
| głębokość | 255 mm |
| szerokość | 335 mm |
| wysokość | 700 mm |
















