Lekki pojemnik przechylny na odpady przemysłowe, wykonanie podstawowe, poj. 400 l, kolor czerwony RAL3000
nr art.: 106860
2 347,00 zł bez VATu
2 886,81 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 67
Opis
- przeznaczone do materiałów sypkich, opadów przemysłowych, itp.
- trójkołowe
Pojemnik szczelnie zespawany z blachy o grubości 2 mm ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie. Stabilna rama podstawowa z mechanizmem przechylania, opróżnianie wykonuje się na poziomie gruntu. Uchwyt rurkowy do obsługi i metalowa pętla do ciągnięcia. Podwozie jest wyposażone w trzy koła z pełnym czarnym ogumieniem o śr. 200 mm i szerokości 50 mm. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w różnych kolorach.
Parametry
| kolor | czerwony RAL3000 ![]() |
| nośność | 500 kg |
| pojemność | 400 l |
| długość zewnętrzna | 1230 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 670 mm |
| wysokość całkowita | 920 mm |
| ilość kółek | 3 szt. |













