rabat ilościowy
Wanna wychwytowa pod kontenery IBC, z polietylenu, pojemność 1050 l
nr art.: 106880
2 890,00 zł bez VATu
3 554,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 745,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 228
Opis
- z niemieckim certyfikatem DIBt nr. Z-40.22-472
Wanny wychwytowe pod kontenery IBC przeznaczone są do przechowywania pojemników z substancjami chemicznymi w fabrykach, magazynach, przedsiębiorstwach rolniczych, zajezdniach, przystaniach, warsztatach, itp. Kształt wanny jest dostosowany do stawiania pojemników Truckmaster albo standardowych pojemników na paletach np. kontenerów IBC.
Maksymalne obciążenie wanny wynosi 2000 kg. Ze względu na to, że wanna wykonana jest z wysokiej jakości polietylenu w technologii formowania rotacyjnego bez połączeń, jej szczelność jest gwarantowana w 100 procentach. Specjalne wnęki w dolnej części umożliwiają podnoszenie i
przemieszczanie na wózku widłowym.
Wanny wychwytowe pod kontenery IBC przeznaczone są do przechowywania pojemników z substancjami chemicznymi w fabrykach, magazynach, przedsiębiorstwach rolniczych, zajezdniach, przystaniach, warsztatach, itp. Kształt wanny jest dostosowany do stawiania pojemników Truckmaster albo standardowych pojemników na paletach np. kontenerów IBC.
Maksymalne obciążenie wanny wynosi 2000 kg. Ze względu na to, że wanna wykonana jest z wysokiej jakości polietylenu w technologii formowania rotacyjnego bez połączeń, jej szczelność jest gwarantowana w 100 procentach. Specjalne wnęki w dolnej części umożliwiają podnoszenie i
przemieszczanie na wózku widłowym.
Parametry
| kolor | pomarańczowy ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | bez rusztu |
| nośność | 2000 kg |
| objętość wychwytu | 1050 l |
| długość całkowita | 1890 mm |
| szerokość całkowita | 1330 mm |
| wysokość całkowita | 670 mm |










