Lekki pojemnik przechylny na odpady przemysłowe, wykonanie podstawowe z podwójnym dnem i sitem, kurek spustowy poj. 600 l, kolor żółty RAL1033
nr art.: 106905
3 378,00 zł bez VATu
4 154,94 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 67
Opis
- przeznaczone do materiałów sypkich, opadów przemysłowych, itp.
- trójkołowe
Pojemnik szczelnie zespawany z blachy o grubości 2 mm ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie. Stabilna rama podstawowa z mechanizmem przechylania, opróżnianie wykonuje się na poziomie gruntu. Uchwyt rurkowy do obsługi i metalowa pętla do ciągnięcia. Podwozie jest wyposażone w trzy koła z pełnym czarnym ogumieniem o śr. 200 mm i szerokości 50 mm. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w różnych kolorach.
Parametry
| kolor | żółty RAL1033 ![]() |
| nośność | 500 kg |
| pojemność | 600 l |
| długość zewnętrzna | 1450 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość całkowita | 1080 mm |
| ilość kółek | 3 szt. |















