Skrzyniopaleta z przechylnym dnem, poj. 570 l, nośność 1000 kg, dł. x szer. x wys.: 1200 x 800 x 910 mm, kolor żółty RAL1033

Opis
Pojemnik do gromadzenia, magazynowania i przeładowywania materiałów.
- zwarta i stabilna konstrukcja stalowa z blachy o grubości 3 mm
- ze wzmocnionym profilem krawędzi na całym obwodzie
- ściany wewnętrzne kontenera są gładkie, umożliwiają łatwe czyszczenie i konserwację
- możliwość 4-krotnego ustawienia w stosie
- dno odbezpieczane jest za pomocą linki bezpośrednio z miejsca kierowcy, poprzez położenie na twardym podłożu klapka automatycznie zamknie i zablokuje się sama
- zabezpieczenie kontenera łańcuchem przed niepożądanym ześlizgnięciem z wideł wózka
- możliwa obsługa wózkiem wysokiego podnoszenia za pomocą zaczepów przyspawanych na górnych krawędziach
- wysokość podjazdowa 100 mm umożliwia transport również wózkiem paletowym
- lakier proszkowy w czterech różnych kolorach albo ocynkowane ogniowo
Parametry
| kolor | żółty RAL1033 ![]() |
| ciężar | 120 kg |
| nośność | 1000 kg |
| pojemność | 570 l |
| długość | 1200 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 910 mm |
| wysokość podjazdowa | 100 mm |


















