Kontener samoprzechylny na odpady przemysłowe, poj. 1200 l, nośność 1200 kg, dł. x szer. x wys.: 2100 x 1060 x 1110 mm, ocynkowany

Opis
- przeznaczone do materiałów sypkich, odpadów przemysłowych, itp.
- mechanizm zdalnie sterowany
- konstrukcja szczelnie zespawana z blachy o grubości 3 mm ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie
- stabilna rama podstawowa z kieszeniami dla wideł wózka wysokiego podnoszenia
Kontener można przechylić na każdej wysokości wprost z miejsca kierowcy za pomocą linki stalowej. Po przechyleniu, pusty pojemnik wraca do pozycji początkowej i zostaje zablokowany. Kontener przy przychylaniu z wózka wysokiego podnoszenia musi być zabezpieczony łańcuchem przed niepożądanym ześlizgnięciem z wideł wózka. Łańcuch oraz linka stalowa są częścią dostawy.
Ocynkowany ogniowo lub z wykończeniem powierzchni lakierem proszkowym w czterech kolorach podstawowych. Kontener można na życzenie wyposażyć kółkami.
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| ciężar | 280 kg |
| nośność | 1200 kg |
| pojemność | 1200 l |
| długość | 2100 mm |
| szerokość | 1060 mm |
| wysokość | 1110 mm |
| wysokość krawędzi przedniej | 850 mm |














