rabat ilościowy
Pojemnik na odpady, z blachy ocynkowanej, pojemność 110 l
nr art.: 107015
246,00 zł bez VATu
302,58 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
233,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 508
Opis
Stalowy pojemnik na odpady wyprodukowany z blachy ocynkowanej wysokiej jakości o gr. 0,8 mm.
Wyposażony w gumową obręcz na spodzie - wyciszenie podczas przenoszenia.
Zaczepy do wysypywania są zgodne z normą DIN 6629.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | ocynk |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| powierzchnia | ocynkowany |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 13,4 kg |
| pojemność | 110 l |
| długość | 550 mm |
| szerokość | 462 mm |
| wysokość | 870 mm |





