Kontener samoprzechylny, podwójne dno ze sitem, kurek spustowy, poj. 900 l, nośność 1000 kg, dł. x szer. x wys.:1500x1560x820 mm, ocynkowany

Opis
- przeznaczone do materiałów sypkich, odpadów przemysłowych, itp.
- mechanizm zdalnie sterowany
- konstrukcja szczelnie zespawana z blachy o grubości 3 mm ze wzmocnioną krawędzią na całym obwodzie
- stabilna rama podstawowa z kieszeniami dla wideł wózka wysokiego podnoszenia
Kontener można przechylić na każdej wysokości wprost z miejsca kierowcy za pomocą linki stalowej. Po przechyleniu, pusty pojemnik wraca do pozycji początkowej i zostaje zablokowany. Kontener przy przychylaniu z wózka wysokiego podnoszenia musi być zabezpieczony łańcuchem przed niepożądanym ześlizgnięciem z wideł wózka. Łańcuch oraz linka stalowa są częścią dostawy.
Ocynkowany ogniowo lub z wykończeniem powierzchni lakierem proszkowym w czterech kolorach podstawowych. Kontener można na życzenie wyposażyć kółkami.
- kurek spustowy
Parametry
| kolor | ocynkowany ![]() |
| ciężar | 253 kg |
| nośność | 1000 kg |
| pojemność | 900 l |
| długość | 1500 mm |
| szerokość | 1560 mm |
| wysokość | 820 mm |
| wysokość krawędzi przedniej | 650 mm |


















