Kontener na odpady sortowane, plastikowy, pojemność 150 l, niebieski
nr art.: 107035
267,00 zł bez VATu
328,41 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 499
Opis
Wyprodukowane z polietylenu, lekkie, łatwe do opróżniania i do mycia, odpowiednie do użycia z workami plastikowymi. Zdejmowaną pokrywę z otworem wrzutowym można dodatkowo wyposażyć w zamknięcie. Idealne do zbierania puszek, butelek plastikowych i szklanych, jak również przeterminowanych leków i zużytych baterii.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 150 l |
| dolna średnica | 410 mm |
| górna średnica | 550 mm |
| wysokość | 880 mm |





