Słupkowa paleta z wanną wychwytową, stalowa lakierowana, 1200 x 600 mm, niebieska RAL5010
nr art.: 107072
2 925,00 zł bez VATu
3 597,75 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 632,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Opis
Paleta przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania i transportu substancji grożących zanieczyszczeniem środowiska naturalnego, przede wszystkim wody gruntowej. Paletę można umieścić tylko w pomieszczeniach zakrytych, na zewnątrz tylko pod zadaszeniem.
Paleta składa się z wanny wychwytowej ze słupkami. Elementem dodatkowym wanny jest ocynkowany ruszt kratowy o wielkości ok. 30 × 30 mm, wymienny. Słupki można zdejmować, dzięki czemu w stanie złożonym obniżają koszty przechowania i transportu. Beczki w trakcie transportu zabezpieczane są łańcuchami.
Paletę za pomocą słupków można ustawiać w stosy do dwóch warstw, do tego jest również dopasowana całkowita nośność palety. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieskim RAL5010. Paleta na 2 beczki jest wyposażona w płozy do bezpiecznej obsługi za pomocą wózka paletowego.
Paleta składa się z wanny wychwytowej ze słupkami. Elementem dodatkowym wanny jest ocynkowany ruszt kratowy o wielkości ok. 30 × 30 mm, wymienny. Słupki można zdejmować, dzięki czemu w stanie złożonym obniżają koszty przechowania i transportu. Beczki w trakcie transportu zabezpieczane są łańcuchami.
Paletę za pomocą słupków można ustawiać w stosy do dwóch warstw, do tego jest również dopasowana całkowita nośność palety. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieskim RAL5010. Paleta na 2 beczki jest wyposażona w płozy do bezpiecznej obsługi za pomocą wózka paletowego.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 1200 kg |
| objętość wychwytu | 205 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 600 mm |
| wysokość całkowita | 1300 mm |
| ilość beczek 200 l | 2 szt. |




