Słupkowa paleta z wanną wychwytową, stalowa lakierowana, 1200 x 1200 mm, niebieska RAL5010
nr art.: 107078
3 535,00 zł bez VATu
4 348,05 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
3 181,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Opis
Paleta przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania i transportu substancji grożących zanieczyszczeniem środowiska naturalnego, przede wszystkim wody gruntowej. Paletę można umieścić tylko w pomieszczeniach zakrytych, na zewnątrz tylko pod zadaszeniem.
Paleta składa się z wanny wychwytowej ze słupkami. Elementem dodatkowym wanny jest ocynkowany ruszt kratowy o wielkości ok. 30 × 30 mm, wymienny. Słupki można zdejmować, dzięki czemu w stanie złożonym obniżają koszty przechowania i transportu. Beczki w trakcie transportu zabezpieczane są łańcuchami.
Paletę za pomocą słupków można ustawiać w stosy do dwóch warstw, do tego jest również dopasowana całkowita nośność palety. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieskim RAL5010. Paleta na 4 beczki posiada płozy oraz wnęki podjazdowe do wideł wózka paletowego.
Paleta składa się z wanny wychwytowej ze słupkami. Elementem dodatkowym wanny jest ocynkowany ruszt kratowy o wielkości ok. 30 × 30 mm, wymienny. Słupki można zdejmować, dzięki czemu w stanie złożonym obniżają koszty przechowania i transportu. Beczki w trakcie transportu zabezpieczane są łańcuchami.
Paletę za pomocą słupków można ustawiać w stosy do dwóch warstw, do tego jest również dopasowana całkowita nośność palety. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieskim RAL5010. Paleta na 4 beczki posiada płozy oraz wnęki podjazdowe do wideł wózka paletowego.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 1200 kg |
| objętość wychwytu | 300 l |
| długość całkowita | 1200 mm |
| szerokość całkowita | 1200 mm |
| wysokość całkowita | 1300 mm |
| ilość beczek 200 l | 4 szt. |




