Paleta z wanną wychwytową, stalowa lakierowana, 1400 x 1400 mm, niebieska RAL5010
nr art.: 107125
3 258,00 zł bez VATu
4 007,34 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
2 932,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 236
Opis
Paleta przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania i transportu substancji grożących zanieczyszczeniem środowiska naturalnego, przede wszystkim wody gruntowej. Paletę można umieścić tylko w pomieszczeniach zakrytych, na zewnątrz tylko pod zadaszeniem.
Stabilna konstrukcja spawana z wnękami podjazdowymi dla wózka paletowego. Podstawą palety jest wanna wychwytowa z wymienianym rusztem ocynkowanym o rozmiarach ok. 30 × 30 mm. Trzystronna konstrukcja skrzyniowa w kombinacji z odpinanym łańcuchem chroni beczki przed
uszkodzeniem i wypadnięciem. Paletę można ustawiać w stosy do 2 warstw. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieski RAL 5010.
Stabilna konstrukcja spawana z wnękami podjazdowymi dla wózka paletowego. Podstawą palety jest wanna wychwytowa z wymienianym rusztem ocynkowanym o rozmiarach ok. 30 × 30 mm. Trzystronna konstrukcja skrzyniowa w kombinacji z odpinanym łańcuchem chroni beczki przed
uszkodzeniem i wypadnięciem. Paletę można ustawiać w stosy do 2 warstw. Wykończenie powierzchni lakierem proszkowym w kolorze niebieski RAL 5010.
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał | stal |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 1200 kg |
| objętość wychwytu | 300 l |
| długość całkowita | 1400 mm |
| szerokość całkowita | 1400 mm |
| wysokość całkowita | 1300 mm |
| ilość beczek 200 l | 4 szt. |




