rabat ilościowy
Wiszący kosz druciany, pojemność 22 litrów , 320 x 350 x 240 mm, biały
nr art.: 107190
EAN: 5908248100214
63,00 zł bez VATu
77,49 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
59,50 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 429
Opis
Wiszący kosz druciany, pojemność 22 litrów, wyprodukowany z lekkich prętów aluminiowych powleczonych białym PVC, wyposażony w uchwyty do przytwierdzenia na ścianę. Rozmiarowo dopasowany do zastosowania jednorazowych worków PE na śmieci.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| pojemność | 22 l |
| głębokość | 240 mm |
| szerokość | 320 mm |
| wysokość | 350 mm |





