rabat ilościowy
Kosz druciany, pojemność 47 litrów , 340 x 540 x 260 mm, biały
nr art.: 107193
EAN: 5908248100054
91,50 zł bez VATu
112,55 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
86,50 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 429
Opis
Kosz druciany, pojemność 47 litrów, wyprodukowany z lekkich prętów aluminiowych powleczonych białym PVC. Rozmiarowo dopasowany do zastosowania jednorazowych worków PE na śmieci.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| pojemność | 47 l |
| głębokość | 260 mm |
| szerokość | 340 mm |
| wysokość | 540 mm |





