rabat ilościowy
Szafka na klucze, 200 haczyków, wys. x szer. x gł.: 550 x 380 x 140 mm
nr art.: 107219
EAN: 5901468301485
579,00 zł bez VATu
712,17 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
521,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 21 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 580
Opis
Jednościankowy korpus stalowy z obrotową ścianką wewnętrzną i z wpuszczonymi drzwiczkami.
Przeznaczony do montażu na ścianie z przygotowanymi 4 otworami w tylnej ścianie do zamocowania. Drzwiczki są standardowo wyposażone w zamek cylindryczny. Listwy wieszakowe z haczykami są przestawne, różnokolorowe i kolejno ponumerowane, w celu ułatwienia orientacji. Standardowo szafka dostarczana jest w kolorze jasnoszarym RAL7035 wraz z zawieszkami i haczykami.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 15,6 kg |
| głębokość | 140 mm |
| szerokość | 380 mm |
| wysokość | 550 mm |
| ilość listew wieszakowych | 20 szt. |
| ilość ścianek wew. | 1 szt. |
| pojemność - ilość kluczy | 200 szt. |










