rabat ilościowy
Szafka na klucze, 250 haczyków, wys. x szer. x gł.: 550 x 380 x 205 mm
nr art.: 107221
EAN: 5901468301539
696,00 zł bez VATu
856,08 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
626,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 10 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 580
Opis
Jednościankowy korpus stalowy z obrotową ścianką wewnętrzną i z wpuszczonymi drzwiczkami.
Przeznaczony do montażu na ścianie z przygotowanymi 4 otworami w tylnej ścianie do zamocowania. Drzwiczki są standardowo wyposażone w zamek cylindryczny. Listwy wieszakowe z haczykami są przestawne, różnokolorowe i kolejno ponumerowane, w celu ułatwienia orientacji. Standardowo szafka dostarczana jest w kolorze jasnoszarym RAL7035 wraz z zawieszkami i haczykami.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 17 kg |
| głębokość | 205 mm |
| szerokość | 380 mm |
| wysokość | 550 mm |
| ilość listew wieszakowych | 25 szt. |
| ilość ścianek wew. | 2 szt. |
| pojemność - ilość kluczy | 250 szt. |










