rabat ilościowy
Szafka na klucze, 300 haczyków, wys. x szer. x gł.: 550 x 380 x 205 mm
nr art.: 107222
EAN: 5901468301577
769,00 zł bez VATu
945,87 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
692,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 580
Opis
Jednościankowy korpus stalowy z obrotową ścianką wewnętrzną i z wpuszczonymi drzwiczkami.
Przeznaczony do montażu na ścianie z przygotowanymi 4 otworami w tylnej ścianie do zamocowania. Drzwiczki są standardowo wyposażone w zamek cylindryczny. Listwy wieszakowe z haczykami są przestawne, różnokolorowe i kolejno ponumerowane, w celu ułatwienia orientacji. Standardowo szafka dostarczana jest w kolorze jasnoszarym RAL7035 wraz z zawieszkami i haczykami.
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 19,6 kg |
| głębokość | 205 mm |
| szerokość | 380 mm |
| wysokość | 550 mm |
| ilość listew wieszakowych | 30 szt. |
| ilość ścianek wew. | 2 szt. |
| pojemność - ilość kluczy | 300 szt. |










