Sejf ścienny wys. x szer. x gł.:426 x 420 x 200 mm
nr art.: 107260
EAN: 5901468305438
821,00 zł bez VATu
1 009,83 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (60 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 582
Opis
Antywłamaniowy stopień bezpieczeństwa S2 wg normy EN 14450, klasa B wg VDMA
- jednościankowy korpus
- drzwiczki dwuściankowe z wewnętrzną płytą stalową o grubości 6,0 mm
- szeregowe zamykanie zamkiem z kluczem dwustronnym
- okucie zamka przekracza powierzchnię drzwiczek o 12 mm
- standardowo w kolorze jasnoszarym RAL7035
Parametry
| kolor | szary RAL7035 ![]() |
| wykonanie | ścienny |
| ciężar | 20 kg |
| głębokość | 200 mm |
| głębokość wewnętrzna | 135 mm |
| szerokość | 420 mm |
| szerokość otworu | 279 mm |
| szerokość wewnętrzna | 342 mm |
| wysokość | 426 mm |
| wysokość otworu | 336 mm |
| wysokość wewnętrzna | 360 mm |
| ilość półek | 1 szt. |








